Rysunki satyryczne, dowcipy rysunkowe, ilustracje, projektowanie grafiki i wystaw. Sabina Antoniszczak bio.
Sabina Antoniszczak ukoñczyła Wydział Form Przemysłowych krakowskiej ASP. Jest projektantką graficzką, projektantką wystaw, ilustratorką i autorką tekstów.
Prowadzi wraz z siostrą, Malwiną Antoniszczak Fundację im. Juliana Antonisza. Zajmuje się popularyzowaniem twórczości swojego ojca Juliana Antonisza (wł. Antoniszczaka) pisząc, prowadząc warsztaty, prelekcje i współpracując przy związanych z nim projektach. W latach 2011-2013 uczyła projektowania graficznego na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera na kierunku Grafika Reklamowa i Prasowa.
W latach 2007-2008 pracowała jako wykładowca Komunikacji Wizualnej w Raffles Design Institute na Uniwersytecie Dong Hua w Szanghaju w Chinach.
Projektowała aranżacjê i oprawê graficzną wystaw dla Gazety Wyborczej, Superexpressu, Hulton Archive, Interaccess, prezentowanych w latach 2001-2005 w Polsce i USA, dla Regionalnej Dyrekcji Lasów Pañstwowych w Warszawie (2012 r.), Muzeum Etnograficznego w Krakowie (2017), BWA Sokół w Nowym Sączu (2017)
Współzałożycielka kwartalnika projektowego 2+3D Grafika plus Produkt i autorka tekstów na temat projektowania graficznego, reklamy i multimediów.
Od wielu lat pracuje jako stała ilustratorka prasowa miesięcznika Atest. Ochrona Pracy. Rysuje ilustracje do artykułów oraz rysunki satyryczne o tematyce bhp.
W latach 1999-2000 pracowała jako art director w agencjach reklamowych Saatchi & Saatchi i Propaganda w Warszawie.
Klienci:

Miesięcznik Atest. Ochrona Pracy www.atest.com.pl/galeria.php

Muzeum Etnograficzne w Krakowie

Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ w Nowym Sączu.

Se-ma-for Muzeum Animacji w Łodzi

Korporacja Ha!art

Kwartalnik projektowy 2+3D. Grafika plus produkt www.2plus3d.pl

Galeria BB www.galeriabb.com

Fundacja Evens www.evensfoundation.be/pl

Interakces

Współpracownicy:

Malwina Antoniszczak www.malwinantonisz.com

Linki:

Strona poświęcona twórczości mojego ojca Juliana Antonisza www.antonisz.pl

licznik odwiedzin:
Katalog Sztuki Polskiej
ekspozycje sztuki